Saturday ,27 February 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Убедлива победа на Вардар (2) од генер. “2004“ во детската лига
(Фотогалерија) Убедлива победа на Вардар (2) од генер. “2004“ во детската лига

(Фотогалерија) Убедлива победа на Вардар (2) од генер. “2004“ во детската лига

Екипата на Вардар (2) од генерација “2004“ забележа нова победа во детската лига. Тие во текот на вчерашниот ден на терените на ФФМ одиграа натпревар против екипата на Њу Јорк, кој го добија убедливо со резултат 16:0.

Погледнете ја фотогалеријата од овој меч.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30