Thursday ,28 May 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Вардар (2) генер. 2010 со висока победа во дуелот со Албарса
(Фотогалерија) Вардар (2) генер. 2010 со висока победа во дуелот со Албарса

(Фотогалерија) Вардар (2) генер. 2010 со висока победа во дуелот со Албарса

Изминатиов викенд, генерацијата 2010 на ФК одигра два натпревари во детската лига, на кои забележа победи. Вардар (1) го победи Драчево со резултат 7:1, додека Вардар (2) беа подобри од Албарса со резултат 5:1.

Погледнете фотографии од триумфот на Вардар (2)

87405851_2787229044657257_7939171141698977792_o 88143748_2787228204657341_1199886306268676096_o 88241884_2787226547990840_2910899821277609984_o 88261660_2787227517990743_7060618178094694400_o 88273029_2787228041324024_8601731522837348352_o 88278855_2787226854657476_4851012982118809600_o 88357313_2787227107990784_2126617833587605504_o 88395984_2787227864657375_7613672458146545664_o 88395986_2787227021324126_967609866401087488_o 89002358_2787226534657508_1099174026166665216_o 89233333_2787227624657399_3526018783938347008_o 89256480_2787227224657439_4113673092893507584_o 89290177_2787228567990638_9177269419812847616_o 89341925_2787227421324086_2879243691807997952_o 89355640_2787228987990596_1304015782610468864_o 89357411_2787228524657309_7600942157901332480_o 89425386_2787228117990683_6802603103028772864_o 89435648_2787226424657519_465506525683646464_o 89436750_2787228677990627_3612874533175820288_o 89453539_2787228394657322_3420795555519922176_o