Sunday ,05 April 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) 1/4 финале: Вардар – Академија Постолов ( генер.2009)
(Фотогалерија) 1/4 финале: Вардар – Академија Постолов ( генер.2009)

(Фотогалерија) 1/4 финале: Вардар – Академија Постолов ( генер.2009)

Генерацијата 2009 на ФК Вардар стигна до најдобрите осум екипи на турнирот „Кул Куп“ откако во четврт-финалето беше поразена од екипата на Академија Постолов од Штип (3:0). Претходно во групната фаза одигравме четири натпревари, на кои имавме три победи и еден нерешен резултат.

Погледнете ја фотогалеријата од дуелот, Вардар – Академија Постолов, во 1/4 финалето на „Кул Куп“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 19 20 21 22 23