Sunday ,14 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Вардаровите надежи од генерација 2006 подобри од Шкупи
(Фотогалерија) Вардаровите надежи од генерација 2006 подобри од Шкупи

(Фотогалерија) Вардаровите надежи од генерација 2006 подобри од Шкупи

Изминатиов викенд на теренот на Академијата, генерацијата 2006 на ФК Вардар одигра контролен натпревар против екипата на Шкупи. На еден голгетерски дуел, поуспешни беа вардаровите млади надежи кои славеа триумф со резултат 5:3.

Погледнете ја фотогалеријата од овој контролен натпревар за нашите млади надежи.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 195426773_4014989178547898_8630369928394709007_n 195433683_4014986055214877_1236457453912926198_n 195833603_4014985328548283_7466223578041094688_n 196338728_4014988531881296_5514216476911001451_n 196352839_4014985165214966_4684607521113188570_n 196363215_4014989168547899_1100531647082715401_n 196363937_4014986288548187_5711106255267357313_n 196397253_4014988108548005_5256121497481810634_n 196542984_4014988385214644_5802458407135230655_n 196625106_4014987758548040_5991181682884824812_n 196757970_4014985748548241_3513110312883344123_n 196797011_4014986068548209_2389620944269396453_n 196803640_4014985088548307_3427451849527709654_n 196935047_4014989805214502_8397413448880109841_n 197090984_4014987771881372_5527926919418214788_n 197444342_4014986538548162_5012375232485483951_n 197797738_4014987528548063_6167541489100360216_n