Saturday ,13 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (ФОТО) ФК Вардар генер.2010 ги одмери силите со екипата на Работнички
(ФОТО) ФК Вардар генер.2010 ги одмери силите со екипата на Работнички

(ФОТО) ФК Вардар генер.2010 ги одмери силите со екипата на Работнички

Нов натпревар во рамките на детската лига одигра генерација 2010. Противник за избраниците на Александар Цветковски беше екипата на Работнички. Како подобри се покажаа Работнички кои славеа на овој дуел од детската лига.

Во продолжение погледнете фотографии од натпреварот.

277221798_4941857072527766_4528459976799738785_n 277222297_4941857339194406_7460872679936698008_n 277227112_4941856632527810_146405338435677097_n 277253120_4941857442527729_1743838824544498497_n 277296804_4941856862527787_8490996568701572063_n 277299147_4941857152527758_4265877262546527929_n 277300930_4941856272527846_364224610498096512_n 277306813_4941856555861151_1185553418917919300_n 277308595_4941856439194496_1283734982464229196_n 277350235_4941857005861106_1927877132192509568_n 277503000_4941856602527813_3582351536708583175_n 277509324_4941856185861188_8399335509361451087_n 277527215_4941857159194424_4952385715820168407_n