Tuesday ,31 January 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > У-16 > (Фотогалерија) Вардар – Локомотива Загреб
(Фотогалерија) Вардар – Локомотива Загреб

(Фотогалерија) Вардар – Локомотива Загреб

На вториот натпреварувачки ден на турнирот во Сараево, помладите пионери на Вардар загубија во дуелот со екипата на Локомотива Загреб, со резултат 3:0 (2:0).

Погледнете ја фотогалеријата од овој дуел.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54