Thursday ,20 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Фото) Вардарци го одработија деветиот ден
(Фото) Вардарци го одработија деветиот ден

(Фото) Вардарци го одработија деветиот ден

Вардарци го комплетираа и деветиот ден во Австрија. Денеска “црвено – црните” ќе одработат нови два тренинга како подготовка за дуелот утре против австрискиот тим на Матерсбург. Како што може да се види на фотографиите, и младите од ЕП започнаа со тренинзи.

Неколку фотографии од вчерашниот ден:
12770-kompletiran-devettiot-den-od-vardarovite-podgotovki 19437336_1388310694597274_524118240813237792_n 19437559_1388310617930615_1020129229076744811_n 19437691_1388310621263948_916779110428349049_n