Sunday ,22 May 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Фото) По два тренинга дневно
(Фото) По два тренинга дневно

(Фото) По два тренинга дневно

Вардарци го комплетираа вториот ден од подготовките во Австрија. Од вчера, шампионот на Македонија додаде на темпо, се тренира по два пати на ден, еднаш рано изутрина и потоа попладне. Условите за тренинг во Австрија се одлични, веќе утре Вардар ќе го одигра првиот тест дуел, против тимот на Адмирa.

Фотографии од вчерашните тренинзи:
19247890_1381537838607893_1034616956419058184_n 19274959_1381537841941226_8432471402073708187_n 19366284_1381537978607879_4244599801477479514_n 19366437_1381537951941215_7312670623784267155_n 19399079_1381537938607883_3155587333028713405_n