Tuesday ,31 March 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Втор натпреварувачки ден на турнирот „Кул Куп“
(Фотогалерија) Втор натпреварувачки ден на турнирот „Кул Куп“

(Фотогалерија) Втор натпреварувачки ден на турнирот „Кул Куп“

Во текот на вчерашниот ден се одиграа нови натпревари во групната фаза на турнирот „Кул Куп“, по што беа познати екипите кои продолжуваат во четврт-финалето. Вардар со сите четири генерации ги продолжуваат настапите на турнирот.

Од вчерашниот ден ви носиме фотогалерии од следните натпревари:

Вардар ( генер. 2007) – Цементарница 3:0

Вардар ( генер. 2008) – Спорт Ефе  0:0

Вардар ( генер. 2009) – Дрим Тим  2:0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67