Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Генерација “2004“ со прво и трето место на завршниот турнир во детската лига
(Фотогалерија) Генерација “2004“ со прво и трето место на завршниот турнир во детската лига

(Фотогалерија) Генерација “2004“ со прво и трето место на завршниот турнир во детската лига

Генерацијата на ФК Вардар родени 2004 година направија голем успех во детската лига, освојувајќи прво и трето место на завршниот турнир во детската лига. Вардар (2) во големото финале ја победи екипата на Шкендија и стана шампион, додека Вардар (1) играше за третото место, каде ја победи екипата на Талент Битола.

Погледнете ја фотогалеријата од двете завршни победи на оваа генерација на завршниот турнир.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 42 7-copy 1-copy 2-copy 3-copy 4-copy 5-copy 6-copy