Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ФОТО) Колку чинат билетите за мечот во Истанбул
(ФОТО) Колку чинат билетите за мечот во Истанбул

(ФОТО) Колку чинат билетите за мечот во Истанбул

ФК Вардар од денеска ги пушти во продажба билетите за натпреварот во Скопје кој ќе биде одигран идниот четврток. За разлика oд црвено – црните, Фенербахче постави многу помала цена на билетите. За страничните трибини цената изнесува не повеќе од 988 денари, за најубавите позиции на стадионот ќе треба да платите 6.000 денари. (Фото)
cvvc dfd jj