Saturday ,13 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > ФК Вардар генерација 2009 одигра два контролни дуели со Ла Масиа
ФК Вардар генерација 2009 одигра два контролни дуели со Ла Масиа

ФК Вардар генерација 2009 одигра два контролни дуели со Ла Масиа

Екипата на Ла Масиа од Охрид денес беше гостин на Академијата на ФК Вардар. Тие одиграа два контролни натпревари со младите надежи на Вардар родени 2009 година. На двата дуели како подобар противник се покажа екипата на Ла Масиа.

Нашиот медиум беше присутен на натпреварите, од кои ви носи фотографии. Целосна галерија ќе биде достапна во наредниве денови на нашиот веб сајт.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 196267755_4018049718241844_3824904364971811165_n