Tuesday ,28 March 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ЛИНК) Кораб – Вардар
(ЛИНК) Кораб – Вардар

(ЛИНК) Кораб – Вардар

Конечната разврска во Втората македонска фудбалска лига ќе се знае попладнево, кога ќе се одиграат натпреварите од последното 27. коло од тековната сезона.

Вардар гостува во Дебар кај екипата на Кораб. Дуелот започнува од 17 часот, а истиот можете да го погледнете ТУКА.

Hop Over To THIS Site