Friday ,23 February 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ЛИНК) Тетекс – Вардар
(ЛИНК) Тетекс – Вардар

(ЛИНК) Тетекс – Вардар

Дуелот на Тетекс и Вардар кој започнува од 13 часот и се игра на стадионот во градот Велес, ќе можат сите љубители на двата клуба и на фудбалот да го проследат низ директен пренос.

Директно од Велес, ТУКА.