Saturday ,02 December 2023
Последни:
Home > Uncategorized > (Стрим) РК Вардар-Охрид, 18-00 часот
(Стрим) РК Вардар-Охрид, 18-00 часот

(Стрим) РК Вардар-Охрид, 18-00 часот

Денес, во рамките на 12.коло во ракометната Супер Лига, екипата на РК Вардар е домаќин на тимот на Охрид. Овој натпревар е закажан  со почеток од 18:00 часот во малата сала на С.Ц. Јане Сандански.

Пренос, односно видео стрим може да погледнете на следниот ЛИНК!