Tuesday ,21 September 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ЛИНК) Победа – Вардар
(ЛИНК) Победа – Вардар

(ЛИНК) Победа – Вардар

Дуелот во Прилеп на екипите на Победа и Вардар во рамките на 1/16 финалето од Купот на Македонија, започнува од 15.00 часот. Сите љубители на фудбалот и на ,,црвено – црните” бои, овој натпревар ќе имаат можност да го проследат низ директен видео стрим

Дуелот од Прилеп имате можност да го проследите ТУКА.