Saturday ,27 November 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ЛИНК) Вардар – Охрид
(ЛИНК) Вардар – Охрид

(ЛИНК) Вардар – Охрид

Вардар ја брка втората победа во низа во шампионатот. На гости доаѓа тимот кој во овој момент има само три бода на табелата.

Дуелот кој започнува во 14.00 часот од Маџари, погледнете го ТУКА.