Saturday ,27 November 2021
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (Видео стрим) Пролет-РК Вардар 17-00 часот
(Видео стрим) Пролет-РК Вардар 17-00 часот

(Видео стрим) Пролет-РК Вардар 17-00 часот

РК Вардар 1961 се враќа на дуелите од домашната лига, денес (сабота, 10.октомври) играме против скопскиот ривал, тимот на РК Пролет. Оваа средба ќе се игра со почеток во 17-00 часот, црвено-црните влегуваат како фаворити на средбата.

Натпреварот може да се следи во живо преку видео линк на следниот -КЛИК!