Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ЛИНК) Вардар – Беласица
(ЛИНК) Вардар – Беласица

(ЛИНК) Вардар – Беласица

Вардар ја брка првата пролетна победа.

Денешниот дуел нема да оди низ ТВ пренос, затоа фудбалскиот натпревар проследете го ТУКА.

Дуелот започнува од 13.00 часот.