Saturday ,13 August 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ЛИНК) Воска – Вардар
(ЛИНК) Воска – Вардар

(ЛИНК) Воска – Вардар

Дербито на колото се игра во Охрид. Вардар со победа се качува на втората позиција на табелата. Овој дерби дуел можете да го проследните на следниот линк, ОВДЕ.

Дуелот започнува од 13.00 часот.