Tuesday ,13 April 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ЛИНК) Вардар – Струга ТЛ
(ЛИНК) Вардар – Струга ТЛ

(ЛИНК) Вардар – Струга ТЛ

Денес Вардар игра нов натпревар во ПМФЛ, а гостин е екипата на Струга ТЛ.

И од овој натпревар ТВ пренос нема да има, затоа натпреварот ќе можете да го проследите ТУКА.

Дуелот започнува од 14.00 часот.