Sunday ,26 May 2019
Последни:
Home > ФК Вардар > У-19 > (ФОТО) Младинците на ФК Вардар со четири гола ја совладаа Ренова
(ФОТО) Младинците на ФК Вардар со четири гола ја совладаа Ренова

(ФОТО) Младинците на ФК Вардар со четири гола ја совладаа Ренова

Викендов, видовме убедлива победа на младинците на ФК Вардар, во рамките на 3.првенствено коло. На теренот во населбата Јане Сандански, избраниците на Ане Андовски ги победија врсниците од Ренова, со резултат 4:0. Во продолжение неколку фотографии од мечот.

h h2 h3 h4 h5 h6 h7 h8 h9 h9k