Sunday ,17 October 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ВИДЕО) Химната на ЛШ ќе засвири повторно, се надеваме оваа година повеќе пати!
(ВИДЕО) Химната на ЛШ ќе засвири повторно, се надеваме оваа година повеќе пати!

(ВИДЕО) Химната на ЛШ ќе засвири повторно, се надеваме оваа година повеќе пати!

Вардар уште една година по ред ќе настапи во квалификациите за Лигата на шампионите. И оваа година нашиот првак ќе започне од второто квалификациско коло во ова натпреварување. Химната на ЛШ уште една година по ред ќе се свири во Скопје, се надеваме дека овој пат традицијата ќе биде променета, односно химната најмалку два пати ќе биде пуштена на нашиот стадион.