Thursday ,30 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > „Петлињата“ на ФК Вардар ќе гостуваат на ФК Парк
„Петлињата“ на ФК Вардар ќе гостуваат на ФК Парк

„Петлињата“ на ФК Вардар ќе гостуваат на ФК Парк

Во рамките на 13.коло во Регионалната Скопска Лига, генерациите 2008 и 2009 ќе гостуваат кај екипата на ФК Парк.

Натпреварите со овој противник ќе се одиграат во сабота со почеток од 10:00 и 12:00 часот на Академијата во градски парк.