Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-18 > (Фотогалерија) Победнички старт на новата сезона за кадетите на ФК Вардар
(Фотогалерија) Победнички старт на новата сезона за кадетите на ФК Вардар

(Фотогалерија) Победнички старт на новата сезона за кадетите на ФК Вардар

Кадетите на ФК Вардар со триумф ја стартуваа новата натпреварувачка сезона. На теренот на Академијата, избраниците на Деспотовски ја совладаа екипата на Победа од Прилеп. Стрелци на головите беа Абдулах Хасани и Азер Омерагиќ.

Погледнете ја нашата фотогалерија од овој дуел.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 69467774_2393818610664971_3114025746876596224_n 69617476_2393818707331628_5542145207992057856_n 69704218_2393818543998311_4361622173366878208_n 70089174_2393818777331621_3905721896091516928_n