Monday ,06 April 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > У-16 > (ФОТО) Помладите пионери на Фк Вардар се есенски шампиони
(ФОТО) Помладите пионери на Фк Вардар се есенски шампиони

(ФОТО) Помладите пионери на Фк Вардар се есенски шампиони

Помладите пионери со триумф го завршија есенскиот дел од сезоната. Во последното 11 коло на домашен терен беа подобри од екипата на Милано. Погледнете ја фотогалеријата од овој дуел.