Friday ,23 February 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-16 > Последно есенско коло во фудбалската Супер Лига, наш противник е тимот на Брегалница
Последно есенско коло во фудбалската Супер Лига, наш противник е тимот на Брегалница

Последно есенско коло во фудбалската Супер Лига, наш противник е тимот на Брегалница

Претстојниов викенд ќе се одигра последното 11.есенско коло во Супер Лигата. Наш противник е екипата на Брегалница.

Во сабота, на Локомотива ќе се одиграат натпреварите на пионерските екипи, во термините од 10:00 и 12:00 часот.

Кадетите и младинците во недела ќе гостуваат во Штип. Натпреварите ќе се играат на теренот „Бело Брдо“ со почеток од 10:00 и 12:00 часот.