Friday ,23 October 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Познат составот на ФК Вардар за дуелот со Беласица
Познат составот на ФК Вардар за дуелот со Беласица

Познат составот на ФК Вардар за дуелот со Беласица

ФК Вардар денес од 15-00 часот на теренот  „Петар Милошевски“  ќе ја пречека екипата на Беласица од Струмица. Познат е составот со кој Александар Васоски ќе брка победа на оваа средба.

120357967_689303795278033_6221371250195223693_n