Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-16 > Комплетни резултати од одиграното 5.коло во младинската фудбалска Супер лига
Комплетни резултати од одиграното 5.коло во младинската фудбалска Супер лига

Комплетни резултати од одиграното 5.коло во младинската фудбалска Супер лига

Во продолжение можете да ги погледнете комплетните резултати од одиграното 5.коло во сите четири младински фудбалски лиги.

Кај помладите пионери, натпреварот на Тетекс и Вардар заврши со резултат 2:4.

Помлада пионерска Супер лига

pomladi

Пионерска Супер лига

pioneri

Кадетска Супер лига

kadeti

Младинска Супер лига

mladinci