Wednesday ,06 July 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ВО ЖИВО) Прес на ,,Комити”, тука се и фудбалерите
(ВО ЖИВО) Прес на ,,Комити”, тука се и фудбалерите

(ВО ЖИВО) Прес на ,,Комити”, тука се и фудбалерите

Прес – конференцијата можете да ја проследите во живо ТУКА.