Wednesday ,06 July 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Вардар ги пушти билетите за натпреварот Вардар – Малме
Вардар ги пушти билетите за натпреварот Вардар – Малме

Вардар ги пушти билетите за натпреварот Вардар – Малме

Од вчера стартуваше продажбата на билети за натпреварот Вардар – Малме. Билетите се по цена од 500 денари и се продаваат во неколку градови во Македонија. Покрај во Скопје, билети можат да се набават и во осум други градови како и онлајн преку Тикет Плус.

Продажни места:

Скопје: Југотон, Билетарница СЦ Јане Сандански, Атлантик Турс, Тобако 2 Скопјанка, Тобако Корнер Југодрво, Тобако Водњанска, Тобако СП Планет, Food bar Trend City Mall, Lounge Restaurant Trend, Telekom Trend, Киоск М1 ТЦ Бисер, Киоск М1 Кисела Вода, Киоск М1 Холидеј Ин, Киоск М1 Скопјанка, М1 Медиа Бисер, Киоск М1 Центар, Киоск М1 железничка станица, Тобако Капиштец, Тобако Гоги Драчево;

Кавадарци: T.A. Атлантик Турс;

Струмица: Скала Травел;

Гевгелија: Т.А. Путник;

Прилеп: Т.А. Бран;

Охрид: Голден Тобако, New Tobacco;

Кочани: Радио Кочани;

Куманово: Т.А. Мерион Травел;

Велес: Унисон.