Thursday ,20 June 2019
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Фотогалерија) Реми на дербито Вардар- ФК Шкендија
(Фотогалерија) Реми на дербито Вардар- ФК Шкендија

(Фотогалерија) Реми на дербито Вардар- ФК Шкендија

Вчера, момците на Александар Васоски  и Шкендија ги поделија бодовите во дербито на ПМФЛ. На стадионот „Борис Трајковски“ во Маџари, мечот заврши со почетниот резултат 0:0. Во продолжение фотографии од оваа средба.

1 2 3 4 5 6 8 9 10 11 12 13 14 14r 16 17 18 19 20 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35