Thursday ,20 June 2019
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Билетите одат како ,,алва”, уште 400 во слободна продажба
Билетите одат како ,,алва”, уште 400 во слободна продажба

Билетите одат како ,,алва”, уште 400 во слободна продажба

Управата на Вардар ги пушти билетите за Пик Сегед и предизвика вистински хаос.

За само неколку часа се продаде речиси 90% од капацитетот на салата, па сега во слободна продажба има само околу 400-тини билети.

Побрзајте доколку имате намера да присуствувате на овој дуел и купете билет навреме.