Thursday ,25 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Во недела со Брегалница од 13 часот
Во недела со Брегалница од 13 часот

Во недела со Брегалница од 13 часот

Целото коло од ПМФЛ, се поместува половина час порано. Сите натпревари до крајот на оваа календарска година ќе се одиграат во најраниот термин, од 13 часот напладне.

Во недела нашиот тим го пречекува стариот должник од порано, екипата на штипска Брегалница. На оваа средба очекуваме да продолжи победничката серија на нашите момци.