Monday ,25 March 2019
Последни:
Home > Комити > Вардар – Шкендија, собир на Жабар

Вардар – Шкендија, собир на Жабар

30704852_1644436232277322_4333445107625399392_n

Навивачите на Вардар, популарните Комити, ги повикуваат сите нивни членови да дојдат и да присуствуваат на утрешната дерби пресметка против лутиот ривал, тимот на Шкендија.

Натпреварот се игра во рамките на 28 коло од Првата МФЛ, и ќе започне од 15.00 часот.

Собирот на Комитите е во 14.00 на Жабар.