Monday ,22 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Познат составот на ФК Вардар за мечот против Ренова
Познат составот на ФК Вардар за мечот против Ренова

Познат составот на ФК Вардар за мечот против Ренова

Познат е составот фудбалскиот клуб Вардар за мечот кој е закажан во 13-00 часот на Градскиот стадион во Тетово. Црвено-црните гостуваат кај тимот на ФК Ренова, кормиларот Васоски Александар се одлучи за следните 11 момци:

88279189_229740208181759_7152199031307894784_n