Saturday ,30 September 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Фото) Составите на Вардар и Стеауа

(Фото) Составите на Вардар и Стеауа

Шампионот на Македонија за половина час ќе го одигра првиот натпревар во 2017 година. Попладнево во Анталија противник на нашиот тим ќе биде романскиот тим на Стеауа од Букурешт. За овој натпревар тренерите на двата тима се одлучија за следните 11-мина:
9819-sostavot-na-vardar-za-testot-so-steaua

16298499_1599402433409110_6627175346503632097_n