Monday ,22 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Среќен роденден Филип ДИЈАМАНТ Ивановски

Среќен роденден Филип ДИЈАМАНТ Ивановски

vardarfans fico

Среќен роденден Дијаманту . Редакцијата на сајтот Вардарфанс.мк му посакува среќен роденден на нашиот Фичо Ивановски нови титули и многу успех во европските натпреварувања со нашиот Вардар.