Sunday ,29 March 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Среќен роденден Аврамовски!!
Среќен роденден Аврамовски!!

Среќен роденден Аврамовски!!

Денеска фудбалерот од нападот на Вардар, Даниел Аврамовски прославува свој роденден.

Вардар Фанс” му го честита роденденот на нашиот играч, со желба да остане што подолго во дресот на тимот од Скопје зачинет со многу трофеи и лични успеси.

Среќен роденден Цујо!