Saturday ,22 February 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Среќен роденден Матеј Цветаноски
Среќен роденден Матеј Цветаноски

Среќен роденден Матеј Цветаноски

Денеска му го честитаме роденденот на нашиот крилен фудбалер Матеј Цветаноски кој го слави својот 22-ри роденден. Му посакуваме многу среќа, здравје и успех со ФК Вардар на овој млад фудбалер и многу титули и голови во вардаровиот дрес.

Среќен роденден Матеј, прослави го со гол денеска!