Thursday ,09 February 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (СТРИМ) ФК Пелистер – ФК Вардар
(СТРИМ) ФК Пелистер – ФК Вардар

(СТРИМ) ФК Пелистер – ФК Вардар

Денес на програмата е дербито во ВМФЛ, во кое Вардар ќе гостува кај екипата на Пелистер. Натпреварот ќе се одигра од 13:00 часот на стадионот „Петар Милошевски“.

Стрим од натпреварот можете да погледнете на линкот, ТУКА.