Thursday ,09 February 2023
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (Стрим) Вардар-РК Мулти Есенс, кадетско дерби
(Стрим) Вардар-РК Мулти Есенс, кадетско дерби

(Стрим) Вардар-РК Мулти Есенс, кадетско дерби

Кадетите на РК Вардар 1961, денес во 4.коло од Групата-А се домаќини на РК Мулти Есенс. Натпреварот се игра  во салата „Круме Кепески“ во Кисела Вода, со почеток во 16-00 часот.

Натпреварот може да се погледне во живо ТУКА!