Saturday ,24 February 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Видео стрим) Вардар – Стеауа 15-30 часот

(Видео стрим) Вардар – Стеауа 15-30 часот

ФК Вардар попладнево ќе го одигра првиот од предвидените пет контролни натпревари во Анталија. Денешен противник на нашиот тим ќе биде најтрофејниот тим на Романија, екипата на Стеауа. Овој меч ќе можете да го проследите низ директен видео стрим. Натпреварот започнува во 15-30 часот.

Видео Стрим: