Tuesday ,18 December 2018
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Стрим во живо) ФК Скопје-Вардар 14-00 часот
(Стрим во живо) ФК Скопје-Вардар 14-00 часот

(Стрим во живо) ФК Скопје-Вардар 14-00 часот

Денес,  недела, 11.март со почеток во 14-00 часот фудбалскот клуб Вардар  во дуел од домашната лига гостува на екипата на ФК Скопје. Ова е натпревар во рамки на  23. коло од  Прва фудбалска  лига.

 

 

*Дуелот може да го слетиде во живо на следниот ЛИНК