Sunday ,29 May 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Видео линк) За денешниот натпревар
(Видео линк) За денешниот натпревар

(Видео линк) За денешниот натпревар

Вардар атакува на прва пролетна победа. Од овој натпревар исто така ќе има и видео стрим, покрај и директниот пренос на Сител 3. Натпреварот започнува во 14 часот, очекуваме добра игра и победа на нашите играчи.

Од овој дуел ќе можете да следите директен пренос на следниот линк  ТУКА. или