Sunday ,14 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-16 > (ТАБЕЛИ) Пласманот на вардаровите екипи, после 6 одиграни кола во Супер Лигата
(ТАБЕЛИ) Пласманот на вардаровите екипи, после 6 одиграни кола во Супер Лигата

(ТАБЕЛИ) Пласманот на вардаровите екипи, после 6 одиграни кола во Супер Лигата

Како изгледаат табелите во младинските фудбалски лиги после шест одиграни кола.

Помлада пионерска Супер лига

pomladi

Пионерска Супер лига

pioneri

Кадетска Супер лига

kadeti

Младинска Супер лига

mladinci