Thursday ,20 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-16 > (ТАБЕЛИ) Три екипи на ФК Вардар имаат максимален број на освоени бодови после две одиграни кола
(ТАБЕЛИ) Три екипи на ФК Вардар имаат максимален број на освоени бодови после две одиграни кола

(ТАБЕЛИ) Три екипи на ФК Вардар имаат максимален број на освоени бодови после две одиграни кола

После две одиграни кола во младинските фудбалски лиги, три екипи на Вардар имаат максимален број на освоени бодови. Се работи за двете пионерски екипи, како и кадетите, додека младинците имаат скор од една победа и пораз.

Погледнете ги табелите во сите четири лиги, после две одиграни кола.

Помлада пионерска Супер лига

pomlada

Пионерска Супер лига

pionerska

Кадетска Супер лига

kadetska

Младинска Супер лига

mladinska