Friday ,14 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-16 > Табели по 5.кола во младинските фудбалски лиги
Табели  по 5.кола во младинските фудбалски лиги

Табели по 5.кола во младинските фудбалски лиги

Зад нас се пет кола од сезоната 2023/2024 во младинската супер лига.  Црвено-црните селекции се во горниот дел во сите четири конкуренции, младинците се највисоко пласирани и се на само бод зад лидерот.

Помлада пионерска Супер лига

pom

Пионерска Супер лига

pioneri

Кадетска Супер лига

kadeti

Младинска Супер лига

mladinci