Saturday ,13 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Вардар низ директен ТВ пренос на Спорт Клуб 2
Вардар низ директен ТВ пренос на Спорт Клуб 2

Вардар низ директен ТВ пренос на Спорт Клуб 2

Сите оние кои немаат можност да бидат на стадион, имаат шанса да го проследат својот миленик низ директен ТВ пренос на Спорт Клуб 2. Дуелот започнува од 13.00 часот.

Вардар брка нова победа и враќање на лидерската позиција. Нема да биде ни малку лесно, бидејќи гостинот е добар тим, а пак Вардар има проблеми со повредени играчи, посебно во навалната линија.

Сепак, очекуваме добар дуел на нашиот тим и на крајот победа.