Sunday ,26 May 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > Вардар фанс ви ги честита новогодишните и божиќните празници

Вардар фанс ви ги честита новогодишните и божиќните празници

Редакцијата и екипата на Вардарфанс.мк ви ги честита новогодишните и божиќните празници.
10846209_323610624514393_1026151844060374186_n
Ви посакуваме успешна и среќна работа во новата година.Вардар пред се!
Со новости околу Вардар почнуваме на големиот празник Божиќ.

30.12.14

Leave a Reply